Každý pozná najväčšie a najlepšie lyžiarske stredisko na Slovensku Jasná. Nie každý však pozná jeho najkrajšie zákutia a skryté poklady. Jedným z nich je aj malebné Vrbické pleso. Práve pri ňom sa bude nachádzať Damian Jasná - na úpätí Chopku, priamo v srdci Jasnej.

Vďaka novej modernej kabínkovej lanovke v bezprostrednej blízkosti si budete môcť obuť lyžiarky a vyraziť na svah bez šľapania, či cestovania autom. Okrem skvelej lyžovačky si môžete vychutnať širokú škálu zimných a letných indoorových a outdoorových aktivít a atrakcií priamo v stredisku a v blízkom okolí slovenského najnavštevovanejšieho regiónu Liptova.

Ak ste v Jasnej boli už dávno, možno vás prekvapí, ako sa za tie roky zmenila. Vďaka rozsiahlym investíciám pribudli nielen zjazdovky, lanovky a zasnežovanie, ale aj bary, reštaurácie, obchody... Tieto investície neskončili a Jasná neustále napreduje. V blízkej budúcnosti je napríklad plánovaná aj výstavba komerčno-zábavného centra. Všetko za účelom zvýšenia kvality a komfortu vášho pobytu.